Weselne przyjęcia

Wesele - bar event

Wesele – bar event

Przyjecie Weselne – Impreza integracyjna

Imprezy weselne (integracyjne) to bardzo ważna część życia pracowników każdej firmy. Jest to okazja do lepszego poznania się, dogadania, zżycia się ze sobą, a wiadomo, im lepsze są stosunki między pracownikami, tym lepsze będą efekty ich późniejszej pracy zwłaszcza, jeśli jest to dość duża, kilku lub kilkunastoosobowa grupa. Dlatego jako pracodawca, właściciel firmy lub osoba odpowiadająca w firmie za pracowników, warto od czasu do czasu zastanowić się, czy nie zorganizować właśnie takiej imprezy (ub czy nie zaprosić na swoje przyjęcie weselne).  Wcale nie musi być wielka, wystarczy mały, skromy bar event, tylko tak, żeby wszyscy mogli posiedzieć w swoim gronie nie czując presji pracy, po prostu porozmawiać ze sobą na tematy inne niż to, co codziennie wykonują. Może to być jakaś kolacja czy kilka drinków połączonych z kręgielnią, cokolwiek.

Po każdym takim spotkaniu zespół zgrywa się coraz bardziej, jest bardziej dogadany, a dzięki temu pracuje lepiej i wydajniej. Imprezę taką zorganizować można również jako kilkudniową, wyjazd gdzieś w ładne miejsce aby zupełnie odciąć się od codziennego życia i stresu, żeby naładować akumulatory i wrócić do pracy z zupełnie nową motywacją i siłą. Jednak w tej chwili takie kilkudniowe wyjazdy integracyjne(weselne) wychodzą już z obiegu, najczęściej wybierane zostają właśnie małe, skromne imprezy w barach. I ze względu na mniejsze koszty i również na to, że uniknąć można ewentualnych późniejszych komplikacji związanych z takim wyjazdem, bo wiadomo, ze jadą tam ludzie dorośli. Jeśli jako właściciel firmy zdecydujemy się zorganizować taką integrację zespołu w barze czy restauracji, musimy zadbać o to, żeby obsługa barmańska była na dobrym poziomie, żeby była sprawna i szybka. Trzeba również wcześniej uprzedzić lokal, że takie spotkanie się odbędzie, na przykład, żeby nie okazało się, ze nie ma miejsca dla naszych ludzi.

Oczywiście, jako szef czy przełożony również, musimy przeprowadzić rozmowę z pracownikami, ponieważ są to ludzie dorośli i oczywiście alkohol pić mogą i będą, że za wszelkie ewentualne szkody powstałe podczas imprezy (i wstyd podczas przyjęcia weselne go) odpowiedzialność biorą oni na siebie. Nigdy przecież nie wiadomo, co może się stać po wypiciu kilku piw czy kieliszków. Ale też nie ma co od razu z góry zakładać czarnego scenariusza, zdecydowana większość takich spotkań kończy się bez żadnych problemów i naprawdę warto je pracownikom organizować przynajmniej raz w roku, kiedy do pracy dojdzie ktoś nowy, czy z okazji jakiegoś święta, czy też jubileuszu. Jest to bardzo fajna sprawa i potwierdzić to może każdy bez wyjątku, gdyby zapytać pracowników jakiejkolwiek firmy, czy chcieliby żeby takie imprezy były organizowane, każdy zdecydowanie odpowie, że oczywiście.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *